Konvence divize Morava

13. Únor 2017
Milí Kiwaniéři Divize Morava!
Srdečně všechny zvu na Konvent Divize Morava, který se bude konat 31. 3. 2017 v 17.00 hod ve Veselí nad Moravou (BOWLING CITY, s.r.o. Chaloupky 543) pod záštitou Kiwanis klubu Slovácko.
Těšíme se na hojnou účast nejlépe všech členů klubů a na diskusi v přátelském duchu o další budoucnosti Kiwanis klubů na Moravě. Proto bych ctěl zvlášť pozvat členy klubu Prostějov a klubu Hranice, abychom spolu probrali další postup spolupráce a samotné práce v klubech. Těšíme se také na účast klubu Ostrava, od nichž očekáváme předání zkušeností z jejich bohaté činnosti. Zároveň bych požádal všechny kluby o nominace na kandidáta do Rady distriktu – guvernéra divize Morava pro rok 2017 - 2018 jehož volba proběhne na konventu. Dále bych chtěl požádal kluby o zaslání svých návrhů, bodů k jednání a k diskuzi na konvetu.
Ale už dost o práci. Tak jako několik let, tak i tento rok je konvent spojen již s tradiční soutěží v bowligu o putovní pohár Kiwanis klubu Slovácko. Pozvánku jak na Konvent, tak i Bowlingový turnaj obdržíte od pořádajícího klubu Kiwanis klub Slovácko. Připravte si tedy i čtyřčlenné týmy do soutěže.
Věřím, že si nejdete čas a přijedete k nám na Slovácko nejen probrat záležitosti klubů, které nás tíží ale se i pochválit s úspěchy které jste dosáhli na poli pomoci dětem a také se pobavit. Ještě jednou bych požádal, aby Vás z klubů přijelo co nejvíc, protože jsme se s některýma neviděli měsíce a s některými roky.
Vladislav Toman člen Rady distriktu za divizi Morava guvernér Divize Morava 2016-17