KC Bratislava - www.darujbabiku.sk

22. prosinec 2016
Kiwanis club Bratislava navázal spolupráci s reklamní agenturou 2Create, která letos pomůže s propagací Kiwanis clubu a věnuje 2017 EUR na nákup Kiwanis panenek do nemocnic.
Reklamní agentura svým klientům v předvánočním čase posílala, místo tradičních PF dárečků, balíček s Kiwanis panenkou.
Balíček obsahuje text PF s informací o KC Bratislava a Kiwanis panence, dále Kiwanis panenku a sadu fix, barviček a jiných nástrojů k ozdobení panenky.
Významní klienti budou panenky zdobit a výsledná díla agentura umístí na webové stránky: www.darujbabiku.sk, na které spustí hlasování o nejkrásnější panenku. Tuto stránku bude agentura propagovat především prostřednictvím facebookové kampaně.
Po vyhodnocení panenek zástupci KC Bratislava a 2Create předají panenky za účasti známé osobnosti do Dětského kardiocentra na Kramároch v Bratislavě. Úžasný nápad a perfektní provedení!