KC Kladno - 7. společenský večer

22. prosinec 2016
4. listopadu 2016 se konal "U Zlatého selátka" 7. Společenský večer Kiwanis klubu Kladno
Vystoupily děti z Tanečního souboru Jitky Pivarči, žáčci MŠ Brejličky, Irena Budweiserová, Karolina Štraus Idris, Matahari Group a k tanci a poslechu hrála kapela Černý brejle. Večerem provázela presidentka klubu Mgr. Jana Šrámková. Přivítali jsme guvernéra Kiwanis Distriktu ČR a SR Lubomíra Rulíška a přátele z Kiwanis klubu Golden Prague a Kiwanis klubu Příbram.
MŠ Brejličky byl předán šek na 50.500,- Kč, výtěžek z červnového charitativního koncertu The Beatles Revival. Byl pokřtěn kalendář s fotografiemi dětí z MŠ Brejličky, nafocený a vytvořený fotografem Dušanem Štrausem a vydražena Kiwanis panenka Karolina, vytvořená dle podoby tanečnice Karoliny Štraus Idris. Do bohaté tomboly přispěly svými dary kladenské pekárny Kompek, obchod U Provazníků a firma H4O s. r. o, prodejce kosmetiky Curaloe.
Výtěžek z akce je určen MŠ Brejličky.