KC Poprad - Integrácia 2016

22. prosinec 2016
20. října 2016 se v Aréně Poprad konal 8. ročníku Nadnárodního charitativního koncertu Integrácia 2016, na jehož uspořádání se podílel Kiwanis klub Poprad.
Na dopolední koncert přišlo 4000 dětí a odpoledního programu Integrácia Seniorov 2016 se zúčastnilo 4000 seniorů.
Na akci vystoupili přední hudební hvězdy a také osobnosti z politiky a sportu. Například ministryně zemědělství Slovenské republiky, Des mod, Celeste Buckingham, Ego, Skrucaný, atd.
2500 dětí vytvořilo živý řetěz z města až do sportovní haly, kde se celá akce konala.
Hokejista Peter Bondra se před širokou veřejností oficiálně stal čestným členem Kiwanisu.
Úspěch, na který se v Popradu dlouho nezapomene, je výsledkem práce i KC Poprad.
Blahopřejeme!