Poděkování za Kiwanis rok 2015-16

4. Říjen 2016
Milí Kiwaniéři, milí přátelé,
Milí Kiwaniéri, milí priatelia,
ráda bych se touto cestou s vámi rozloučila jako guvernér našeho Kiwanis Distriktu pro rok 2015-2016 a poděkovala vám. S některými z vás jsem měla možnost potkat se osobně na setkání klubů ve Frýdku–Místku a osobně jim poděkovat. Byl to velmi příjemný víkend, naplněný dobrou náladou, novými informacemi, nápady a novými plány na Kiwanis rok 2016-2017. Celý víkend krásně zorganizoval KC Ostrava, za což jim velmi děkuji.
Právě uplynulý Kiwanis rok byl pro mne životní cestou. Nebyl to úplně jednoduchý rok, ale společně s vámi jsme to překonali. Zvýšení poplatků mělo vliv na atmosféru v některých Kiwanis klubech a některé bohužel skončily svou činnost. I přes tuto komplikaci jsme šli dál.
Jsem na vás moc hrdá. Zejména jsem hrdá na Den Kiwanis panenky. Den Kiwanis panenky v listopadu 2015 zorganizovala Lenka Janatová a velmi s ním také pomohla Eva Pastušková, ale vlastně vy všichni. Děkuji. Byl to krásný den, kdy jsme mohli presentovat to, co děláme pro druhé.
Jsem ráda, že jsme se společně potkávali na mnoha akcích v rámci Kiwanis a jsem moc ráda, že jsem se osobně mohla zúčastnit některých akcích Kiwanis klubů. Všechny byly báječně zorganizované a byla jsem hrdá, že jsem tam mohla být jako guvernér Distriktu.
Chci vám také poděkovat, že kdykoliv jsem vás o něco požádala, vyšli jste mi vstříc.
Díky Kiwanis je tu také pořád spojení ČR a SR, protože setkání s Kiwaniéry a přáteli ze Slovenska je vždy obohacují a tak milé (ďakujem zo srdca priatelia).
Předávám tedy tímto své žezlo Luboši Rulíškovi a přeji hodně zdaru, radosti a spokojenosti v jeho Kiwanis roce 2016-2017. Užij si to Luboši, já jsem si to díky vám všem užila a jsem hrdá, že jsem členem KIWANIS!
Děkuji. Ďakujem.
Štěpánka Neuschlová