Program setkání českých a slovenských Kiwanis klubů

2. září 2016
Milí Kiwaniéři,
dovoluji si Vás pozvat na již tradiční setkání klubů, které se v letošním roce bude konat pod záštitou Kiwanis klubu Ostrava ve Frýdku- Místku v termínu 30.9.- 2.10.2016.
Všechny informace ohledně ubytování, míst konání jednotlivých akcí a také ceny najdete v příloze. Pro registraci prosím vyplňte registrační formulář, odkaz https://goo.gl/forms/vqSvrqzHmcwh98ng1 . Prosím o registraci a provedení platby nejpozději  do 23.9.2016.
Na setkání jsou zejména zváni funkcionáři klubů na funkční období 2016 -2017 ( president, sekretář a pokladník). Vítáni jsou samozřejmě všichni členové Kiwanis klubů. V rámci sobotního programu Vás nastupující guvernér Lubomír Rulíšek seznámí se svým programem na Kiwanis rok 2016-2017. Témata, která budeme diskutovat, jsou zejména následující:
* Kiwanis panenka
* Marketing a PR
* Příprava projektů
* Příklady úspěšných projektů ze zahraničí
* Změny ve struktuře KI a KIEF
* Spolupráce se sponzorským Distriktem BE-LU

Budu se těšit na viděnou s Vámi se všemi.
Štěpánka Neuschlová
Guvernér Distriktu Česká republika a Slovenská republika 2015-2016