Konvence Divize Slovensko

27. duben 2016
Spišská Belá 21.4.2016 - Konvent divízie Slovensko
Kiwaniéři ze všech slovenských klubů se sešli, aby zhodnotili úspěchy uplynulého Kiwanis roku a naplánovali svoje aktivity na ten další.
KC Košice - projekt Dorka (otevření nového zrekonstruovaného objektu v Prešově), projekt  Kiwanis bábika a Kiwanis one day – první dubnová neděle.
KC Bratislava – hlavní projekt - Dražba bábik (bylo jich 65 ks od umělců z celého Slovenska), výnos šel na podporu umělců s tělesným postižením. Mikuláš – bábiky do nemocnic (cca 300 ks)
KC Poprad  - Oslava 100 roků Kiwanisu – Art club Poprad – vystoupení p. Hammela a výstava jeho obrazů. Nemocnice Kežmarok – mikulášský večírek – předání Kiwanis bábik.
Karol Balogh všechny kiwaniéry pozval na oslavu 25 roků od založení KC Košice, které se uskuteční 16. 5. 2016 v Košicích za účasti slovenského prezidenta p. Šustera.