XIX. Konvent distriktu

26. Červen 2020
XIX. konvent Distriktu Česká republika & Slovenská republika Kiwanis International se bude konat ve dnech 25. - 27. 9. 2020 v Olomouci.

Vážení kiwaniéři,
vše se nám postupně vrací do normálu, a tak je našim potěšením Vás pozvat na XIX. Konvent našeho československého distriktu, který se uskuteční v termínu 25. – 27. 9. 2020 v hanácké metropoli – Olomouci.
V rámci konventu distriktu by měly proběhnout rovněž i konventy jednotlivých divizí, jelikož coronavirus neznemožnil pouze květnové pořádání distriktního konventu, nýbrž i konventy divizí. Proto doufáme, že se našeho „Kiwanis víkendu“ zúčastní co nejvíc kiwaniérů, ale i jejich rodinných příslušníků či podporovatelů a partnerů jednotlivých klubů. Určitě budeme mít všichni spoustu témat ke sdělení a diskuzi, nejen o Kiwanisu.
Hlavním místem konventu bude hotel Clarion Olomouc, který je situovaný přímo naproti hlavního nádraží v Olomouci, tudíž je přístupný téměř všemi možnými druhy dopravy (letiště v Olomouci zatím nemají).
Registrační formulář naleznete na následujícím odkazu: https://forms.gle/
1wHZ6N1hME96d7Tw9 - pokud provedete registraci a platbu do 31. 7. 2020, jsou poplatky o 10% nižší.
Jménem guvernéra Jozefa Marhefky se těšíme na společné setkání
Simona Hradilová & Michal Straka