KC Žilina - Vánoční jarmark

6. prosinec 2018

První akce Kiwanis clubu Žilina
Kiwanis club Žilina zajistil svoji účast na vánočním jarmarku v centru města. Od 3. do 9. 12. zde provozují stánek, ve kterém prodávají vánoční punč. Protože ho navařili dost a na surovinách nešetřili, je o jejich lahodný nápoj mezi návštěvníky trhů veliký zájem.  Během celého předvánočního týdne se ve stánku vystřídají všichni členové klubu, přestože se přitom také musejí věnovat svojí náročné práci. Především Marian Tippl a Ivetka Bučková se hodně obětovali této akci a jejich zásluhou je, že se zdařila. Výtěžek prodeje poputuje do dětské nemocnice v Žilině. Punč Žilinského clubu je opravdu skvělý, protože si ho přijel ochutnat až z Popradu i bývalý guvernér Ladislav Hrivko s manželkou.
Stánek KC Žilina navštívil i Mikuláš a čert

6. 12.2018

Stánok z punčom KIWANIS ŽILINA navštívila aj Katka, Majka a Čert ... Pre poslušné detičky je v našom stánku až do nedele pripravené lízatko alebo čokoládový MIKULÁŠ. Tešíme sa na Vašu návštevu.