KC Kladno - Pohárek pomoci - svařák

4. prosinec 2018

Termín: 30. 11. 2018

dvanáctá akce "POHÁREK POMOCI" KIwanis klubu Kladno při rozsvěcení Vánočního stromu splněných přání byla velmi úspěšná. Náš svařák, grog i čaje velmi chutnaly. Na donutech od pekáren La Lorraine si pochutnávaly nejen děti, ale i výprava mladých čínských sportovkyň. Všechno předpřipravené svařené víno bylo vypito a museli jsme narychlo doplnit i zásobu "Tuzemského". Děkujeme Magistrátu města Kladna za poskytnutí stánku, Baru & Restauraci Zanzibar za vstřícnost a ohřátí vína, pekárnám La Lorraine za chutné donuty, IKEA Zličín za možnost nákupu většího množství pěkných skleněných hrnečků a přátelům a příznivcům kladenského KIwanis klubu, kteří nám přišli nezištně s akcí pomoci. Výtěžek z akce nám pomůže pomoci některým dětem, o nichž víme, že pomoc potřebují.