KC Kladno - Oslava narozenin Kiwanis panenky

28. listopad 2018

23.11.2018 Dnes se Kiwanis panenka v ČR dožívá plnoletosti. Je jí 18. Kladenský Kiwanis klub její narozeniny oslavuje tím, že si pořídil již nastříhanou látku na dalších několik set Kiwanis panenek pro děti, které se v budoucnu octnou na lůžku v kladenské nemocnici.

Ted už zbývá jen málo: Panenky ušít, obrátit každou z nich na líc, dopravit polotovary do Domova seniorů v Kladně, kde je seniorky naplní měkkou a zdravotně nezávadnou střiží, pak panenky zapošít, na krk jim pověsit visačku s krátkým vysvětlením k čemu Kiwanis panenka slouží, uzavřít je do mikrotenových sáčků a dopravit na dětské oddělení nemocnice.

Na fotce: Na budoucí sestřičky se přišla podívat Kiwanis panenka, podepsaná zpěvákem Markem Ztraceným. Ta by třeba mohla být i Vaše. Získat by jí mohl člověk, který by svou finanční podporou trochu pomohl Kiwanis klubu Kladno k získání dalšího potřebného materiálu na Kiwanis panenky, či k vylepšení odborného vybavení kladenské oční školky, nebo ke konkrétní pomoci rodinám dětí, které to opravdu akutně potřebují.

\"\"