Předání funkcí a zahájení Kiwanis roku 2018-19

1. Říjen 2018
Milí přátelé, drazí Kiwaniéři! 
Ve dnech 28. - 30. 9. 2018 proběhlo v Ostravici zahájení Kiwanis roku 2018-19, setkání klubů a předání funkcí. Bylo to úžasné setkání plné porozumění a společné zábavy a celé se odvíjelo v duchu právě dokončeného roku s ideou "Kiwanis v pohybe". A v pohybu jsme byli opravdu všichni - ve fyzickém i duševním slova smyslu. Díky skvělé organizaci jsme si užili spousty zábavy, díky velkorysému pojetí guvernéra Ladislava Hrivky jsme si opravdu užívali a díky vlastnímu pozitivnímu myšlení jsme pochopili tak hodně o službě Kiwanisu! Nejdůležitější je, že jsme projednali rozmanité otázky naší charitativní práce a dohodli jsme se na všech důležitých tématech. 
Kiwanis rok 2018-19 jsme začali ve velkém stylu - v překrásném prostředí av úžasné atmosféře! Sešli jsme ve větším počtu, než kdykoliv v minulosti. Přijelo několik Kiwaniérů s kompletní rodinou, včetně malých dětí, což atmosféru setkání mířilo k naší hlavní službě - lásce k dětem! 
Páteční večer byl po skvělém "kotlíkové" večeři plný tvůrčích rozhovorů o růstu našeho okresu. Bylo to milé setkání nad sklenkou vína, které vstupuje do duše a staví mosty mezi názorovými rozdíly.
Sobotní dopoledne jsme hodně diskutovali, sdělovali si vzájemně své zkušenosti a také jsme se vzdělávali, především o nové legislativě týkající se GDPR a její vliv na charitativní práci.Odpoledne jsme se rozbočovali při výletu do Beskydského pivovaru a cestou jsme byli obeznámeni s dopravní událostí roku. Večer guvernér Ladislav Hrivko poděkoval na konci Radě a předal jejím členům dar, včetně víkendového pobytu v novém penzionu v Popradu pro členy Rady a jejich partnerů. Poté slavnostně předal funkci novému guvernérovi Jozefovi Marhefkovi, kterému popřál hodně sil a úspěchů. Milé setkání zakončil pestrý raut otevřený až do hluboké noci.
Skončil rok 2017-18, ať žije Kiwanis rok 2018-19!  
Fotografie
Přátelský večer
Školení klubů
Předávání funkcí