KC Brno City - Ples lásky

10. Červen 2018
2. 6. 2018 v Dělnickém domě v Brně Židenicích oslavili členové KC Brno City Den dětí s dětmi z Klokánku a z Židenických mateřských školek maškarním plesem. Moderátorka Danka Veverková v kostýmu babičky Boženy Němcové děti laskavě vedla ve výuce tanečních kroků i v soutěžích, které si děti moc užily. Soutěž o nejlepší masku posuzovala tříčlenná porota v čele se zástupcem ředitele Potravinové banky Brno Daliborem Levíčkem, nejlepší kresbu Kiwanis panenky vybíraly tety z Klokánku Brno. Další taneční a sportovní soutěže měly své vítěze podle nejlepších dosažených výsledků, resp. výdrže. Cen bylo dost pro všechny, takže žádné dítě neodcházelo s prázdnou. Děti si užívaly zábavné odpoledne a o to šlo nejvíc!
Večerní Ples lásky pokračoval v duchu soudržnosti, pohody a lásky. Místo welcome drinku měli členové KC Brno City pro hosty připravená srdíčka z lineckého těsta symbolicky zabalená po dvou kusech. Dále si hosté mohli zakoupit umělecky vyzdobená perníková srdíčka a rudé růže. Celý večer hrála k poslechu a tanci kapela Corida z Bratislavy a hrála tak, že zvedla ze židlí doslova všechny přítomné. Hosté si navíc užilii bohatou tombolu, která potěšila prakticky každého.