Konvence divize Morava

25. březen 2018
V pátek 23. 3. 2018 se ve Veselí nad Moravou uskutečnila Konvence divize Morava za přítomnosti kiwaniérů z KC Slovácko, KC Prostějov, KC Brno City a guvernéra distriktu Ladislava Hrivky a budoucího guvernéra Jozefa Marhefky. Zástupci všech přítomných klubů se podělili o výsledky své klubové činnosti a plánech do budoucna a guvernér distriktu informoval přítomné o rozvoji slovenských klubů a záměrech vedení distriktu. Z jednání vzešly i návrhy na budoucího guvernéra distriktu, na ocenění nejaktivnějšího kiwaniéra divize a hlasováním byl zvolen guvernér divize Morava pro Kiwanis rok 2018-19 Vladislav Toman.

Po jednání proběhl VI. ročník bowlingového turnaje o putovní pohár KC Slovácko, kterého se letos zúčastnilo celkem 23 hráčů. Kromě moravských klubů si zahráli i hosté z KC Bratislava a KC Poprad-Tatry. Vítězem soutěže jednotlivců se stal domácí Vladimír Glaser, putovní pohár v týmové soutěži získali členové KC Brno City.
Vítězům blahopřejeme a členům KC Slovácko děkujeme za perfektní organizaci!