KC Slovácko pomáhá trojčátkům

28. leden 2018
Členky Kiwanis klubu Slovácko L. Glaserová a D. Dvorská dne 23. 1. 2018 předaly trojčátkům Amálce, Viktorce a Žofince šek na 5400 Kč. Tyto peníze umožní každému děvčátku absolvovat 10 lekcí baby plavání v Uherském Hradišti. KC tak alespoň trochu přispěje k nezbytné rehabilitaci.
Trojčátka, která se narodila předčasně 23. 2. 2017, prošla snad všechna specializovaná lékařská pracoviště na Moravě, prodělala řadu operací a až od června do října se postupně dostala do domácí péče. Teď už jsou všechny tři u maminky a tatínka. Vyžadují hodně péče a denně musí rehabilitovat. A právě na jejich rehabilitaci shromáždili peníze členové KC Slovácko.
Tím ale pomoc klubu nekončí. Je potřeba řada dalších rehabilitačních pomůcek – především Vojtův stůl, „houpačka“ na posilování svalstva děvčátek, rehabilitační molitanový bazének s míčky, atd. Členové klubu oslovují sponzory a doufají, že mnohé z toho se jim podaří.
Kdyby chtěl někdo pomoci, číslo účtu je:  86-2430520267/0100. Děkujeme!