Čestné uznání pro člena distriktu ČR a SR

20. prosinec 2017
Vážení přátelé, milí kiwaniéři,
v tento kouzelný předvánoční čas se mi dostalo cti obdržet dar z nejcennějších. Přijel mi ho osobně předat člověk, kterého si nesmírně vážím a je mi ctí s ním spolupracovat - guvernér distritku ČR a SR 2017-18 Ladislav Hrivko. Čestné uznání za práci pro Kiwanis bronzového a stříbrného stupně jsem přijala s obrovskou radostí a zároveň pokorou, jelikož jsem si velice dobře vědoma toho, že je mezi námi velká spousta osobností, které pro Kiwanis pracují s nemenší radostí a úsilím, jako já.
Velice si tohoto ocenění vážím a beru ho zároveň jako uznání pro všechny pracovité členy distriktu ČR a SR. Znamená pro mě i závazek do budoucnosti, abych se ve svém úsilí a snaze stále zdokonalovala.
Děkuji Lacovi, jako poslu dobrých zpráv a opoře distriktu, děkuji Štěpánce za všechno, co mě o Kiwanisu naučila, děkuji Michalovi za vždy perfektní práci a podporu a děkuji Vám všem, členům českých, moravských a slovenských klubů za krásnou a tvůrčí spolupráci!
S pokorou a láskou!
Simona