KC Příbram - Den Kiwanis panenky

27. listopad 2017
Kiwanis panenky dětem v příbramské nemocnici předal Vojtaano
V den narozenin Kiwanis panenky Příbram navštívili členové našeho Kiwanis klubu dětské pacientky v ON Příbram. Letos jsme si s sebou vzali vzácného hosta, herce a muzikanta Vojtu Záveského alias Vojtaana. Dětem jsme do nemocnice přivezli dárkové balíčky. Dárkový balíček pro malé pacienty připravila ZŠ Školní v Příbrami, se kterou náš klub úzce spolupracuje. Děti v něm kromě Kiwanis panenky dostaly také fixy na vybarvování, knížku pohádek a kalendář na nový rok. Vojta jim dárečky nejen předal, ale také si s nimi zazpíval několik jeho písniček. Po tomto improvizovaném koncertě se uskutečnila i malá autogramiáda, kdy si většina dětí nechala od něj svou panenku podepsat a samozřejmě se s populárním umělcem i vyfotily.
Naší akce se zúčastnila i Jana Puklová,zakladatelka facebookové komunity Radost Příbramáčkům.Paní Puklová pravidelně pořádá sbírky, dobročinné dražby, aktivně spolupracuje s příbramským a sedlčanským azylovým domem. Tentokráte oslovila maminky a ty nadělily Kiwanis panence k narozeninám ozdobné háčkované kytičky.
„Některé děti se trochu styděly, ale já bych byl taky vykulený z tolika lidí, ale měly radost, některé víc, jiné spíš vnitřně, ale bylo to fajn. Jsem rád, že mě příbramský Kiwanis klub pozva,l a že jsem mohl dětem udělat radost, takovéhle pozvání se neodmítá,“ shrnul své pocity po svém vystoupení Vojtěch Záveský s tím, že hodlá ve spolupráci v příbramskou pobočkou Kiwanis klubu určitě pokračovat.
Zprávy TV Příbram
Příbramský deník