KC Slovácko - 15. výročí založení klubu

28. Říjen 2017
27. 10. 2017 Kiwanis club Slovácko oslavil 15. výročí svého založeni!
15 let Kiwanis clubu Slovácko
Co se stane, když se spojí oslava občanského průkazu KC Slovácko a osobní projekt guvernéra Laca Hrivka Kiwanis v pohybe? Podle zúčastněných super večer.
Předali jsme dva cyklovozíky i s koly rodinám s imobilními dětmi a také část výtěžku dražby sedmi sourozencům, kteří náhle přišli o otce.
A pak už jsme slavili. Přišli mezi nás se svým vystoupením folklorní soubory, od těch nejmenších, až po vyzrálé profesionály. Hrál nám také Radim Vojtek, slepý houslista, kterého řada  kiwaniérů i z jiných klubů zná. Poděkování patří všem, protože v ten úžasný večer pro nás tancovali a hráli bez nároku na honorář.
Děkujeme také kiwaniérům z Prostějova, Tábora a Popradu, kteří s námi náš slavnostní večer prožili.
Kiwanis club Slovácko
Nutno ještě dodat, že dražbou dvou Kiwanis panenek získal KC Slovácko 50.500,- Kč na výrobu dalších!
Video - Film o 15. výročí
- Zpravodajství TV Veselí nad Moravou