KI-EF - Setkání guvernérů distriktů

20. Říjen 2017
13. – 14. 10. 2017 se v Praze pod záštitou Kiwanis Internacional-European Federation uskutečnilo setkání nových guvernérů evropských zemí, na kterém Distrikt ČR a SR reprezentovali guvernér Ladislav Hrivko a zvolený guvernér Jozef Marhefka.
K pracovnímu setkání se guvernéři sešli v pátek 13. 10. v Parkhotelu Praha, aby se seznámili s programem nového presidenta KIEF Piera Grassa a živě mezi sebou mohli podiskutovat. Slavnostní předání funkcí proběhlo v sobotu 14. 10.  v reprezentačních prostorách novorenesančního paláce Žofín na Slovanském ostrově.
President KI-EF 2016-17 Sjoerd Timmermans (Holandsko) odevzdal svoji funkci novému presidentovi Pierovi Grassovi z Itálie. Timmermans nadšeně konstatoval, že k 1. 10. 2017 vzniklo v Evropě 35 nových klubů a přibylo 646 nových členů. Nesmírně povzbudivé a inspirativní!
Piero Grasso přicestoval do Prahy s velkou skupinou členů svého domovského klubu, kteří mu hned po převzetí funkce presidenta KI-EF srdečně blahopřáli. Pro nastávající Kiwanis rok nový president zvolil motto: Spolu to dokážeme! „Together we can!“
Piero Grasso při této příležitosti zároveň pozval kiwaniéry na Evropský konvent do italského města Baveno, Provincie Verbano-Cusio-Ossola, Itálie (u jezera Lago Maggiore), který se bude konat 25. – 28. 5. 2018.

Guvernéři KI-EF pro Kiwanis rok 2017-18
Guvernér Ladislav Hrivko a zvolený guvernér Jozef Marhefka v paláci Žofín
Zástupci Distriktu ČR a SR ve společnosti guvernérky Polska Bogumily Burza a guvernéra Islandu - Faerske ostrovy Konrada Kondradsona