KC Košice - předání funkcí divize a klubu

11. Říjen 2017

10. 10. 2017 proběhlo v Košicích předávání funkce guvernéra divize Slovensko a funkce presidenta KC Košice. Jozef Marhefka předal guvernérskou medaili Leovi Vojčíkovi, který se tak stává guvernérem divize Slovensko pro Kiwanis rok 2017-18. Leo Vojčík poté slavnostně předal prezidentskou funkci KC Košice klubovému kolegovi Edovi Szattlerovi.
Slovenské kluby dostaly od svého nového guvernéra praktické kapesní kalendáře, ve kterých jsou zaznamenány všechny akce, které je v Kiwanis roce 2017-18 čekají a to navíc ve formátu, v jakém je mohou nosit stále při sobě.
Předávání se zúčastnili i členové KC Poprad-Tatry v čele s guvernérem distriktu ČR a SR Ladislavem Hrivkem. Guvernér předal osobně KC Košice svůj dar, který připravil pro všechny členy distriktu - nástěnné kalendáře s fotografiemi z činnosti našich klubů.
Událost byla o to slavnostnější, že jeden ze zasloužilých členů KC Košice Igor Onuška právě oslavil 70. narozeniny. Košický klub oslavence obdaroval krásným a hodnotným obrazem, a kiwaniéři z Popradu tradiční Spišskou borovičkou. Igor v dojetí nejen děkoval všem gratulantům, ale vyjádřil i dík za to, že má v Kiwanisu tolik přátel, což ho dělá šťastným.
Pět členů KC Košice se také při této příležitosti přihlásilo do běžeckého závodu – půlmaratonu - GORAL RUN, který spolupořádá KC Poprad-Tatry 21. 10. 2017 v Spišskej Belej. Podpoří tím nejen společensko-sportovní událost, ale i charitativní myšlenku. V rámci této akce bude totiž také předán šek na 500 € postižené Věrce z Tvarožnej.