Zahájení projektu Kiwanis v pohybe

10. září 2017
Zahájení projektu Kiwanis v pohybe
Kiwanis club Poprad-Tatry předal první cyklovozík v rámci projektu Kiwanis v pohybe pětiletému Tomáškovi, jehož onemocnění dětskou obrnou mu neumožňuje svobodný pohyb.  Stalo se tak 1. 9. 2017 při příležitosti Popradského půlmaratónu a běhu na 10 km, kterého se zvolený guvernér distriktu Ladislav Hrivko a členové KC Poprad-Tatry spolu s dalšími 700 závodníky zúčastnili. Ještě téhož dne maminka Tomáška guvernérovi, který celý projekt nejen vymyslel, ale i finančně zaštiťuje, napsala:
„Vazeny pan Hrivko veľmi pekne vám ďakujeme za cyklovozik. Tomaskovi sa paci a už sa tešíme celá rodina kedy spolu vyrazíme na cykloturu. Vozik je moderný ľahký a dobre skladatelny. Urobili ste nám veľkú radosť nakoľko ja nepracujem a stále sa venujem len trom našim detickam a najmä Tomaskovi. Prajeme veľa zdravia a šťastia všetkým členom Kiwanisu!„
Věříme, že brzy budeme moci předat vozíky i v dalších městech, kde naše Kiwanis kluby fungují, a uděláme tak dalším nemocným dětem radost z pohybu!