KC Příbram - Loučení s prázdninami

28. srpen 2017
Tradiční Loučení s prázdninami se 27. 8. 2017 odehrálo na hřišti TJ Mongea Podlesí. Pro děti ho připravili členové příbramského Kiwanis klubu ve spolupráci s příbramským klubem vojenské historie, obcí Podlesí a dalšími.
Na děti čekalo několik stanovišť, na kterých musely například překonat opičí dráhu, chodit na chůdách, prolézt kartonovým labyrintem, střílet ze vzduchovky a podobně. Za splněné úkoly pak dostali odměnu a to jak v podobě sladkostí, tak i omalovánek, pexesa a mnoho dalšího. Mohly se také vyfotit s pánem Brdských lesů Fabiánem.
Počasí bylo ideální a tak si všichni společně také opekli buřťíky na připraveném ohni. Každý, kdo se chtěl akce zúčastnit, jako vstupné přinesl nějakou dobrotu pro pejsky z útulku v Lazci. Tyto dárky pak pořadatelé ještě večer odvezli právě do lazeckého útulku.

www.pribram.cz